istanbulda çiçekçi Android Marketten İndirin
Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat Blog iletişim
Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat iletişim
istanbulda çiçekçi Android Marketten İndirin
Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat Blog iletişim
(0212) 640 13 14
SADECE GÜLÜMSEYİN..
Anlamsızlığın hegemonyası aslında sırnaşık notaların sessizliğine sığınıp kaldığım ama hala gök gürültüsü devinirken kulağımda bir nebze de olsa sessizliğime ses olan bir yakarış gönlümün telini titreten hele ki o kifayetsizliğim ve acziyetim iken beni mağdur kılan.
 
İşkence yüklü saatlerin bir şölene dönüştüğü, mutluluk öncesi bir seremoni kırık olsa da içimdeki sızı.
 
Bir gülüşe sızan hicran bir kelimeye yığdınız hayat hikâyeniz ve tek bir dokunuşta gizli iken yürek burkan kırgınlığınız.
 
Kâh nüktedan kâh muğlâk bir edimde gizli tüm o var oluş. Hicap yüklü bir bekleyişin teyakkuzundan kaçarken yakalandığınız o karmaşık ruh devinimi belki de asılsız bir yolculuk bizler tasavvurundayken yine de kanıksadığımız hatta mecbur kılındığımız.
 
Yerle yeksan olan ne varsa bir o kadar hayalini kurduğumuz ve son bir izlek hayatın sunumu yeter ki teselli olsun o tecelli an’ı muktedir kılan yegâne zincirin son halkası ellerimizle yerleştirdiğimiz bir o kadar yerleşkenin nizamında kaybolan boyutsuz varlıklarımız biz her ne kadar zamana ve mekâna göre saptasak da.
 
Hicret bildiğimiz ya da yok saydığımız belli ki mütereddit dokunuşlar varlığımızın uzantısı. Ve ıskalarken hedefi yakalandığımız her ne kadar gizlensek de ömür boyu.
 
Bilincin açık olduğu ana denk gelen o sızıntıda mı saklı yoksa hissiyatınızı kontrol altında tutamazken yoksa yaşamın bir bilince nail olmadığı gerçeği mi ne de olsa yükümlü kılındıklarımız bize çocukluktan miras.
 
Bir erdem hatta nüansı sırdaş bildiğimiz yaşama sevinci iken uzağında kalamadığımız bu bağlamda günü birlik telaşlarımız ne de olsa yaşama konusunda yetkin kılınıp yine de ulaşmazken hedefe. Tam olarak da bu değil mi bize uyanık tutan ve her yenilgide bitimsiz bir aşk ile yeni başa aldığımız o kare içinde saklarken ve yere göğe sığdıramadığımız heyecan yüzdesi her dem benliğimizi vakur bir dokunuşla ayrımcılık yüklü söylemler nezdinde bir adım öteye taşıyan.
 
Olduğumuz mu olmak istediğimiz mi? Cevabını vermeyeceğinizi bildiğim için geri alıyorum sorumu ve itiraf ediyorum: Kanıksadıklarım ne de olsa kanıksanan bir hitabet gücü anlamsızlık yüklense de satırlara ki miracı yüreğin sığınak bildiklerimiz: Kâh bir anlatı kâh bir serzeniş kâh bir hıçkırık bizi biz yapmaktan alıkoyan ne varsa asil bir kalkan doyumsuzluğumuza sebebiyet veren akla zarar bir tortu belki de dibe çökmüş.
 
Kimi zaman bir muamma taşıdığımıza henüz vakıf olamadığımız bir kimlik kadar gerçek ve gerçek dışı ne varsa yine omzumuza yüklenen. Belli ki edası ya da zihniyeti yorgun belleklerimizin taammüden işlediğimiz tüm cinayetlerdeki tek görgü tanığı tüm ahkâm kesen yetilerimizi bir anda körelten.
 
Haiz olduğumuz yine de inkâr ettiğimiz kimi zaman da görmezden geldiğimiz ve çoğunlukla da yok sayıldığımız ki varlığımızı idame ettirirken nasıl da tekelindeyiz dış mihrakların kimi zaman içimiz kan ağlasa da bir tebessüm yerleştirirken belli belirsiz.
 
Yine de kaybetmeyin o gülümsemeyi ara sıra ekseniniz kaysa da: Bu değil mi hayatın seyrindeki o kıvrımlarda ayaklarınızın yere bastığına dair sahip olduğunuz inanç ve özgüven. Sadece bir gülüş ısmarlayın gökyüzüne akıbetin ne olacağını kestiremezseniz de. Sadece gülümseyin ve gülümsetin batıllıkların ket vurmasına aldırış dahi etmeden.
 

» Genel Bilgiler » Müşteri Hizmetleri » Faydalı Bilgiler » İletişim
» Hakkımızda » Çiçek & Bitki Bakımı +90 (212) 640 13 14
» Hizmetlerimiz » Çiçek Kart Mesajları ? +90 (507) 588 93 44
» Mesafeli Satış Sözleşmesi » Ödeme » Çiçeklerin anlamı info@parlakcicek.net
» İptal & İade Prosedürü » Güvenlik » Özel Günler
» Sık Sorulan Sorular » Teslimat » Burçlar ve Çiçekler

Copyright© 2018 parlakcicekcilik.net Tüm Hakları Saklıdır

 


Parlak Çiçekçilik
Altınşehir çiçekçi Davutpaşa çiçekçi Osmanbey çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Eminönü çiçekçi Şehremini çiçekçi Hadımköy çiçekçi Kurtuluş çiçekçi Sarıyer çiçekçi Fındıklı çiçekçi Harbiye çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Şişli çiçekçi Akatlar çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Çağlayan çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi Ataköy çiçekçi Sultangazi çiçekçi Giyimkent çiçekçi Hasdal çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Bağcılar çiçekçi Galatasaray çiçekçi ikitelli çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Güneşli çiçekçi Kumkapı çiçekçi Topkapı çiçekçi Sefaköy çiçekçi Esenler çiçekçi Fatih çiçekçi Ulus çiçekçi Aksaray çiçekçi Şirinevler çiçekçi Balat çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Güneşli çiçekçi Kağıthane çiçekçi Maslak çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Yıldız çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Ortaköy çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Kayaşehir çiçekçi Merter çiçekçi İstinye çiçekçi istoç çiçekçi Çapa çiçekçi Levent çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Sütlüce çiçekçi Küçükköy çiçekçi Başakşehir çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Kocatepe çiçekçi Bahçelievler çiçekçi Yedikule çiçekçi Kıraç çiçekçi Laleli çiçekçi Florya çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi incirli çiçekçi Rami çiçekçi Şirinevler çiçekçi Elmadağ çiçekçi Şişhane çiçekçi Unkapanı çiçekçi Etiler çiçekçi Karaköy çiçekçi Yenibosna çiçekçi Viaport çiçekçi Hacıosman çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Edirnekapı çiçekçi Pangaltı çiçekçi Güngören çiçekçi Hasköy çiçekçi Beşiktaş çiçekçi Feriköy çiçekçi Yenibosna çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Gürpınar çiçekçi Büyükdere çiçekçi Beykent çiçekçi Haznedar çiçekçi Habibler çiçekçi Yeniköy çiçekçi Esenyurt çiçekçi Terazidere çiçekçi Maçka çiçekçi Eyüp çiçekçi Sirkeci çiçekçi Tarabya çiçekçi Batışehir çiçekçi Merter çiçekçi Gültepe çiçekçi Yeşilyurt çiçekçi Ayazağa çiçekçi Firuzköy çiçekçi Avcılar çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi Sultangazi çiçekçi Kabataş çiçekçi Bakırköy çiçekçi Tophane çiçekçi Taksim çiçekçi Fulya çiçekçi Samatya çiçekçi

GÜLÜ SEVEN DİKENİNE KATLANIR.. SADECE GÜLÜMSEYİN..